Võru linnapea Anti Allas loobub preemiast

LEPM
Copy
Võru senine linnapea Anti Allas loobub preemiast täies ulatuses.
Võru senine linnapea Anti Allas loobub preemiast täies ulatuses. Foto: Arvo Meeks

Riigikokku valitud Võru linnapea Anti Allas loobub talle kavandatud preemiast ning palub vastava eelnõu volikogu menetlusest tagasi võtta.

Anti Allas annab volikogu esimehele Anti Haugasele edastatud pöördumises teada, et sai eelmise nädala volikogu alguses üllatuse osaliseks, sest istungi päevakorda oli võetud tema premeerimise eelnõu.

"Ma ei olnud sellest teadlik ega kuidagi selleks soovi avaldanud. Loomulikult olen esitajatele tänulik märkamise ja tunnustamise kavatsuse eest, kuid kohe alguses seda kuuldes mõtlesin ja otsustasin, et ega ma seda kogu ulatuses endale ei jäta, vaid 2/3 ulatuses annetan Võru linna oluliste tegemiste hüvanguks. Nüüd olen aga edasi mõelnud – soovin püstipäi lahkuda. Kuigi paljud minu tuttavad, seal hulgas linnakodanikud on ühe minu varasema Facebooki postituse all preemia maksmise kavatsusele igati toetust avaldanud, olen siiski jõudnud kindlale veendumusele, et ma seda preemiat vastu ei võta. Maailmas ja Võru linnas on väga palju neid, kes seda raha rohkem vajavad. Palun austage minu otsust ja võtke see eelnõu volikogu menetlusest tagasi," annab vastvalitud rahvaesindaja teada.

Märksõnad

Tagasi üles