P, 4.06.2023

Valga kultuurijuht asub vedama elamuskeskust

Tiit Loim
, reporter
Facebook Twitter
Comments
Ülle Juhil käib Valga kultuurikeskuse direktori ametis praegu 11. aasta. Peagi lahkub ta Mulgi elamuskeskust juhtima, kuid ütleb, et piirilinna kultuurielu pärast pole põhjust muretseda – meeskond on tubli.
Ülle Juhil käib Valga kultuurikeskuse direktori ametis praegu 11. aasta. Peagi lahkub ta Mulgi elamuskeskust juhtima, kuid ütleb, et piirilinna kultuurielu pärast pole põhjust muretseda – meeskond on tubli. Foto: Tiit Loim

Enam kui kümme aastat Valga kultuuri- ja huvialakeskuse direktor olnud Ülle Juht jätab aprilli keskel ametikohaga hüvasti, et vastu võtta uus töö Mulgi elamuskeskuses.

Juhi viimane tööpäev Valga kultuurikeskuse direktorina on 18. aprill. Naise sõnul jookseb tal praegu 11. aasta asutuse juhina, ent kuna uus töökoht on ootamas, ei saa senises jätkata. Aprilli keskel saab temast Tõrva vallas Sooglemäe talus varsti uksed avava Mulgi elamuskeskuse tegevjuht.

«See asutus on vaja käivitada sisuliselt nullist. Et seda südame ja hingega teha, saab see olla ainult põhikoormusega töö ja esialgu kindlasti ööpäev läbi.»

Facebook Twitter
Comments

Märksõnad

Tagasi üles