Eeloleva nädala keskpaik toob kuni 18 kraadi sooja

BNS
Copy
Päikseline päev.
Päikseline päev. Foto: Elmo Riig

Järgmise nädala esimene pool tuleb üsna päikseline ja ka õhutemperatuurid näitavad järk-järgult tõusutrendi, ulatudes kolmapäeval paiguti juba kaheksateistkümne soojakraadini.

Keskkonnaagentuuri teatel on ööl vastu esmaspäeva vähese ja vahelduva pilvisusega sajuta ilm. Puhub muutliku suunaga tuul 1–6 m/s. Õhutemperatuur on -2 kuni +3, rannikul tuleb kuni 5 kraadi sooja. Esmaspäeva päeval on Lääne-Eestis selge, ida pool vähese ja vahelduva pilvisusega sajuta ilm. Puhub valdavalt läänekaaretuul 2–8 m/s. Sooja on 10–15, tuulele avatud rannikul kuni 7 kraadi.

Teisipäeva öösel on vähese pilvisusega sajuta ilm. Puhub valdavalt edela- ja läänetuul 2–7 m/s. Õhutemperatuur on 0 kuni +6 kraadi. Teisipäeva päeval on samuti vähese ja vahelduva pilvisusega sajuta ilm. Puhub läänekaaretuul 3–8 m/s. Õhutemperatuur on 12–17, tuulele avatud rannikul kuni 9 kraadi.

Kolmapäeva öösel on vähese pilvisusega sajuta ilm. Puhub lõunakaaretuul 2–6 m/s. Sooja on 1–6, rannikul kuni 8 kraadi.Kolmapäeva päeval on vahelduva pilvisusega sajuta ilm. Puhub lõuna-, kagutuul 3–8 m/s. Sooja on 13–18, rannikul kohati 10 kraadi.

Märksõnad

Tagasi üles