Tõrva neiu võitis hõbeda

Jaan Rapp
, tegevtoimetaja
Karmel Jano (keskel) on naiste 1000 m jooksu Eesti selle hooaja edetabeliliider. Mai viimasel päeval Kohilas sai ta kirja 2.57,43. Foto: Marko Mumm/Eesti Kergejõustikuliit

Pärnumaal Jõulumäe tervisekeskuses korraldatud Eesti murdmaajooksu meistrivõistlustel tuli medal ka Lõuna-Eestisse.

Selle võitis U18-vanuseklassis Tõrva spordiklubi Viraaž esindaja Bianka Uhtjärv, kes läbis kaks kilomeetrit seitsme minuti ja kahekümne sekundiga ning teenis sellega hõbemedali.

Esimese kuue sekka jooksid end ka kaks Valga spordiklubi Maret-Sport esindajat. Carmen Rääk oli U20-vanuseklassis viies ja Keidy Pindma U14-klassi arvestuses kuues.