E, 5.06.2023

GALERII ⟩ Postiteel suleti esmaspäeval kaks silda

Kuidas jõuda Maanteemuuseumisse
Mati Määrits
, reporter
Facebook Twitter
Comments

Põlvamaal Postiteel liikujatel, seal hulgas Maanteemuuseumi kulgejatel tasub hoolega läbi mõelda oma sõiduteekond, sest ajaloolisel maanteel on esmaspäevast suletud kaks silda.

Rekonstrueerimistöödeks suleti Vooreküla–Puskaru maanteel asuv Ihamaru sild (17. km) ja Puskaru–Väimela maanteel asuv Mustajõe I sild (4. km). Liiklejate ümbersõit on korraldatud Põlva ja Väimela kaudu.

Eesti maanteemuuseumi teatel suletakse Postiteel kaks silda, hiljem ka kolmas. Suletakse Tartu poolt meie muuseumisse tulijatele Ihamaru sild (15.05 kuni 15.08) ja Võru poolt tulijatele Mustajõe sild (15.05 kuni 15.07). Karilatsi sild planeeritakse liiklusele sulgeda 15.06 kuni 15.08.

Teede sulgemisel on koostatud üldised liikluse ümbersuunamise skeemid ning tähistatud on suuremad sihtpunktid nagu Põlva ja Võru, kuid ümbersuunamissildid saab ka Eesti Maanteemuuseum.

«Üldine skeem on, et meile saab Tartu poolt kas läbi Põlva Kanepi-Leevaku teed pidi või siis Kanepist Erastvere ristist ära keerates Puskaru kaudu,» rääkis maanteemuuseumi turundus- ja kommunikatsioonijuht Indrek Sarapuu. «Need keeramised on ka transpordiameti poolt tähistatud.»

Maanteemuuseumi soovitab kasutada ka WAZE rakendust telefondes ning TARK TEE juhiseid, sest seal leiduvad kõige värskem teave ümbersõitude kohta.

«Loodame, et muuseum ei jää sel aastal üles leidmata – oleme kindlat omal kohal ja ootame teid külla,» lisas Sarapuu.

Facebook Twitter
Comments

Märksõnad

Tagasi üles