Lähipäevil läheb ilm soojaks

BNS
Copy
Ilmateenistus lubab palju soojakraade.
Ilmateenistus lubab palju soojakraade. Foto: Tomi Saluveer / Lõuna-Eesti Postimees

Ilmateenistuse prognoosi järgi tuleb lähipäevil kuni 25 kraadi sooja, samas läheb ilm nädala lõpu poole jahedamaks.

Kolmapäeva öösel on selge või vähese pilvisusega sajuta ilm. Puhub muutliku suunaga tuul 1-6 m/s. Sooja on 6-12 kraadi. Päeval on vähese ja vahelduva pilvisusega sajuta ilm. Puhub muutliku suunaga tuul 2-7 m/s. Sooja on 19-25 kraadi, rannikul kohati 15 kraadi ümber.

Neljapäeva öösel on selge või vähese pilvisusega sajuta ilm. Puhub edela- ja läänetuul 3-8 m/s. Sooja on 7-13 kraadi. Päeval on vahelduva pilvisusega ilm. Pärastlõunal sajab kohati hoovihma. Puhub läänekaare tuul 3-8 m/s. Sooja on 19-25 kraadi, rannikul kohati 15 kraadi ümber.

Reede öösel on muutliku pilvisusega ilm. Kohati sajab hoovihma, hommikuks on sadu laialdasemalt, võib olla äikest. Puhub läänekaare tuul 3-8 m/s, vastu hommikut pöördub Lääne-Eestis põhja ja tugevneb 5-10, saartel puhanguti kuni 15 m/s. Sooja on 8-13 kraadi. Päeval on pilves selgimistega ilm. Mitmel pool sajab hoovihma, on äikeseoht, õhtul lääne poolt alates sadu ja pilved hõrenevad. Tuul pöördub kõikjal loodesse ja põhja 5-12, puhanguti 15, saartel ja rannikul kuni 18 m/s. Sooja on 12-18 kraadi.

Tagasi üles