P, 24.09.2023

Võru meeskond kinkis kaptenile tähtsa päeva puhul võidu

Lõuna-Eesti Postimees
Facebook
Comments
«Beebi kiigutamiseks» oli Võru Heliose meestel põhjust topelt: kui mängupäeval sai tütre isaks Eduard Desjatski, siis nädal varem meeskonna eelmine kapten Reijo Künnapuu.
«Beebi kiigutamiseks» oli Võru Heliose meestel põhjust topelt: kui mängupäeval sai tütre isaks Eduard Desjatski, siis nädal varem meeskonna eelmine kapten Reijo Künnapuu. Foto: Võru FC Helios

Võru FC Heliose jalgpallimeeskond tegi oma kaptenile Eduard Desjatskile tütre sünni puhul kena kingituse, kui alistas teise liiga 8. voorus Tartu FC Heliose 3 : 0.

Reedel Võru spordikeskuse staadionil 125 pealtvaataja ees peetud mängus jäid avapoolajal väravad löömata. Teisel poolajal panid väljakuperemehed vunki juurde ning tasu ei jäänud tulemata: Andre Väin skooris kahel ja Andre Ojala ühel korral.

Kui avavoorus saadud võidu järel pidi Võru meeskond vastu võtma neli järjestikust kaotust, siis nüüd on seoses saalihooaja lõpu ja mitme mängija kaitseväest naasmisega read tugevnenud ning mängupilt paranenud. Märku andis sellest juba mai keskel peetud tasavägine kodumäng liigas teisel kohal oleva Rakvere Tarvaga, mis kaotati lisaminutite väravast 0: 1. Nädal tagasi tehti pealinnas 2: 2 viik Tallinna FCI Levadia U19 meeskonnaga ning nüüd jäeti koju juba võidupunktid.

Järgmine võimalus punktilisa hankida ja tabelis ülespoole ronida avaneb võrulastel eeloleval reedel, kui võõrsil mängitakse FA Tartu Kalevi duubliga.

Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles