P, 24.09.2023

PILDID ⟩ Lottepääl said lustida nii suured kui väikesed

Lõuna-Eesti Postimees
Facebook
Comments

Äsjasel lastekaitsepäeval toimus Otepää kultuurimaja pargis lastekaitsepäev «Lottepää».

Neljapäeval tähistatud lastekaitsepäeval said nii suured kui väikesed kätt proovida erinevates töötubades, toimus laste- ja perejooga. Osaleda sai sportlikes tegevustes – lahti läks lõbus seiklusjooks, kus osalejad said läbida erinevaid punkte ning finišis ootas kõiki medal.

Lusti pakkusid batuudid ning järjekord tekkis pannkookide ja näomaalijate juurde. Sai ka küpsetusringis proovida küpsiste tegemist. Erilist populaarsust kogus mokteilide ehk alkoholivabade jookide valmistamise töötuba.

«Meil oli palju erinevaid tegevusi, päev kujunes väga vahvaks ning lapsemeelseks,» sõnas Otepää avatud noortekeskuse juhataja Kätlin Nukka.

Laste rõõmustamiseks oli kohal Päikesekiisu. Toimus koertenäitus, kus lemmikud tegid vahvaid trikke. Looduslikust voolimismassist rääkisid MTÜ Rohekratt esindajad, toimus ka teemakohane töötuba.

Oma tehnikaga olid väljas Valgamaa Kaitseliidu Otepää malevkond, politsei ja päästeamet ning kaitsevägi – nimelt tutvustasid Tõikamäe radariposti tehnikud oma masinaid.

Kohapeal hoidsid tegemistel silma peal Lõuna-Eesti vetelpääste koerad Märjad Käpad. Meeleolukate hetkede jäädvustamiseks oli peoplatsil fotoboks – peopeegel.

Otepää kultuurimajas oli samal ajal avatud Hea tuju klubi prouade kokkupandud näitus «Vana aja asjad». Näitusel sai näha mitmesuguseid esemeid vanast ajast.

Päeva juhtisid Kuujänes ja Bruno isa Mati Leiutajatekülast.

Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles