Võru judoka võitis pronksi

Treener Ivar Rosenberg (vasakult) ja võistlejad Ilona Ionova, Edward Tambets ning Ants Kuks meistrivõistlustel Sõle spordikeskuses. Foto: Võru judoklubi Rei

Tänavusel kevadel on Võru judoklubi esindajad jõudnud medalikohtadele mõnelgi tähtsal võistlusel.

Tallinnas Sõle spordikeskuses peetud Eesti C-klassi meistrivõistlustel saavutas kolmanda koha Edward Tambets (-46 kg), tüdrukutest oli Ilona Ionova (+60 kg) neljas. Veteranidest võitis pronksmedali Ants Kuks (-81 kg).

Riias leidis aga aset Kyodai klubi 11. rahvusvaheline judoturniir, kus osales üle tuhande judoka 12 riigist. Võru judoklubi Rei kaheksast võistlejast oli parim Artur Trumm (-46 kg), kes saavutas teise koha. Hästi maadles treener Enno Raagi hinnangul ka Oskar Trumm (-34 kg), kes oli kolme võidu ja kahe kaotusega viies.