Lootose naiskond võidutses meistriliigas

Võidukas Põlva FC Lootos naiskond.
Võidukas Põlva FC Lootos naiskond. Foto: Indrek Käo

Põlva FC Lootos naiskond mängis Eesti taasiseseisvumispäeval naiste meistriliiga 14. vooru kohtumise. Tabasalu Arenal oli vastaseks kohalik naiskond, kes asus liigatabelis kaks kohta eespool.

Mängus initsiatiivi hoidnud Lootos asus kohtumist juhtima avapoolaja viimasel minutil. Hooaja esimese tabamuse sai kirja Kristin Kukli. Kohtumise teise poolaja 53. minutil vastased viigistasid, kuid 62. minutil viis Kärt Hüdsi naiskonna taas juhtima. Lootos võitis kohtumise tulemusega 2:1.

Lootose koosseis: Mairit Laanesaar, Isabel Huma, Elina Kahar, Wanda Prost, Kristel Saadik, Mari Abel, Kristin Kukli (83`. Helene Lumi), Ave-Lii Laas, Ita Lillo, Marie Rahel Lail, Kärt Hüdsi (90+1`. Liisa Lepasaar).

Kasutamata vahetused: Karina Piirimaa, Indra Liz Nemvalts, Ketlin Pindis.

Treenerid on Kaido-Meinhard Kukli ja Indrek Käo. Füsioterapeut Anette Laureen Linnuste.

Naiskonna järgmine mäng on 26. augustil algusega kell 15, kui Lootospargis võõrustatakse JK Tallinna Kalevi naiskonda.