Lootose naiskond pidas naabritega maha tulise lahingu

Põlva FC Lootose naiskond.
Põlva FC Lootose naiskond. Foto: Annika Aust

Põlva FC Lootos naiskond jätkas mängudega Eesti meistrivõistlustel. Naiste Meistriliiga 18.vooru mängus võõrustati kodustaadionil Tartu Tammekat.

Kohtumise eel andis klubi president Annika Aust naiskonna läbi aegade rohkem mänge (222) mänginud mängijale, Kristin Kuklile, tänumeene. Kodunaiskond jäi 13. minutiks kahest omaväravast 0:2 kaotusseisu. Poolaja üleminutitel lõid vastased veel kaks väravat, teise neist enda väravasse. Vaheajaks seis Lootose poolt vaadatuna 1:3.

Teisel poolajal oli aktiivsemaks pooleks Lootos. Kohtumise viimasel minutil tegi vahetusest sekkunud Helene Lumi värav mängu lõppseisuks 2:3.

Lootos mängis koosseisus: Mairit Laanesaar(vv), Isabel Huma (81`.Ketlin Pindis), Elina Kahar, Wanda Prost, Kristel Saadik(88`.Hanna Parv), Mari Abel, Kristin Kukli, Ave-Lii Laas (k) (88`.Karina Piirimaa), Ita Lillo, Marie Rahel Lail (81`. Helene Lumi), Kärt Hüdsi (88`.Indra Liz Nemvalts)