Serviti sai kirja nii võidu kui ka kaotuse

Lõuna-Eesti Postimees
Serviti ja Mistra vaheline heitlus
Serviti ja Mistra vaheline heitlus Foto: Merlin Raudkett/Eesti Käsipalliliit

Äsjasel nädalavahetusel alustas Põlva käsipallitiim Serviti koduses Mesikäpa hallis oma hooaega Balti liigas.

Laupäeval võõrustas Serviti Mistrat. Kohtumine valmistas korralikult närvikõdi. Kui esimesel poolajal jäid Põlva mängumehed seisuga 12: 17 külalisvõistkonnale alla, siis teisel poolajal vajutati gaasipedaali ning vastane alistati 33: 29.

Pühapäeval mängiti Viljandi vastu. Traditsiooniliselt oli ka seekordne põlvakate ja Viljandi meeste heitlus tuline. Esimese poolaja võitis Serviti 15: 13, kuid mängu teine pool oli ebastabiilne, mistõttu tuli tunnistada Viljandi 32: 30 paremust.

Kokkuvõttes teenis Serviti kahe kohtumisega paari topeltpunkte, sest sel hooajal lähevad Eesti klubide vahelised Balti liiga kohtumised kirja ka meistriliiga tabelisse.

«On perioode, kus mängime täiesti kenasti – koostöö on nii kaitses kui ka rünnakul päris hea. Ent siis on jälle perioode, kus logisevad kõik asjad: koostöö, väravavahtide töö, kaitse, rünnak,» rääkis Põlva tiimi peatreener Kalmer Musting.