Põlva naiste jalgpalliklubi võitis Rahvaliiga

Lootose jalgpalliklubi.
Lootose jalgpalliklubi. Foto: Indrek Illus

29.septembril, Tallinnas, Sportland Arenal toimunud naiste Rahvaliiga finaalis alistas jalgpalliklubi Lootos harrastajate naiskond tulemusega 3:0 Läänemaa JK naiskonna.

115 pealtvaataja ees mängitud finaalis lõid esimesel poolajal väravad Johanna Treier ja Kirta Talgre. teisel poolajal oli täpne Karoli Villako.

Lootose Vutid läbisid terve Rahvaliiga B hooaja täiseduga, võites enne finaali kõik kaheksa alagrupimängu väravate vahega 33:6. Poolfinaalis alistati Jõgeva Wolves/BELIEF tulemusega 2:0.

Esimese suure võiduni jõudmiseks kulus vuttidel kuus hooaega. Eelmisel aastal tuli finaalis tunnistada 0:1 allajäämist Kohila Püsivusele. Aasta varem saavutati kolmas koht. Võistkonna eestvedaja ja kapten Annika Aust on mänginud 60 kohtumist (löönud 35 väavat). Võistkonna suurim väravakütt on Johanna Treier 41 tabamusega.

Lootose Vutid koosseis finaalis: 1-Riina Rinne, 3-Katariina Laas, 6-Annika Aust(k), 7-Keit Musting, 9-Laura Unt, 10-Karoli Villako, 11-Janeli Laasik, 12-Maris Oja, 13-Merlin Niinemägi, 15-Glairika Toomemägi, 16-Johanna Treier, 17-Grete Kolbakov, 19-Reti Patrail, 27-Luiisa Marleen Lepp, 28-Natali Antonov, 29-Hanna-Lisette Sellis, 33-Kirta Talgre, 34-Keitlyn Metsmaa, 36-Anu Kukk, 44-Ketty Rohtmets, 60-Hanna-Lii Piirsoo . Treener: Indrek Käo.