Põlva Serviti teenis meistriliigas võidu

Põlva Serviti skoorimist dikteeris ka Tõnis Kase.
Põlva Serviti skoorimist dikteeris ka Tõnis Kase. Foto: Helin Potter

Kolmapäeval jätkusid Eesti meeste käsipalli meistriliiga mängud. Kehras mänginud Põlva Serviti oli parem sealsest võistkonnast HC Kehra/Horizon Pulp&Paper, võites tulemusega 33:20 (19:7).

Serviti mäng sujus libedalt, samal ajal kui Kehra meeskond ise vaevles realiseerimisprobleemide küüsis. 10. mänguminutil oli seis 8:2 Servitile ning kümmekond minutit hiljem oli Põlva klubi juhtimas juba numbritega 15:5. Serviti skoorimist dikteerimas Jürgen Rooba ja Tõnis Kase. Esimesele poolajale mindi seisult 19:7.

Teise poolaja teisel minutil ületas Serviti 20 värava klubi, ent Kehra 10. värav täitus alles 40. minutil, kui Kristofer Liedemann värava viskas. Serviti edumaa elas juba täiesti oma elu – 53. minutiks oli seis 32:16. Mängu jäi lõpetama skoor 33:20.

Serviti ridadest viskas enim väravaid Jürgen Rooba, kelle arvele jäi kuus tabamust. Viis väravat sai kirja Sander Sarapuu.