Valgamaale tuli kaks hõbemedalit

Jaan Rapp
, tegevtoimetaja
Valga klubi Maret-Sport esindaja Carmen Rääk (vasakul) jooksis end TU-20 vanuseklassis 4000 meetri jooksus teisele kohale. Võitis Berit Guzas Nõmme kergejõustikuklubist, kolmandaks tuli Alexandra Schipai (21CC triatloniklubi). Foto: Marko Mumm/Eesti Kergejõustikuliit

Eesti-siseste kergejõustiklaste välivõistluste hooaeg sai punkti Raplamaal Järvakandis peetud Eesti karikavõistlustega murdmaajooksus. Ilmataat sedapuhku osalejaid ei soosinud: võistelda tuli paduvihmas ning kohati pea põlvini ulatunud poris.

Valgamaa klubide esindajad näitasid rasketes oludes oma tugevust, võites kaks medalit. Neist üks tuli Valga klubile Maret-Sport, teine aga Tõrva spordiklubile Viraaž. Mõlemal juhul oli tegu hõbedakarva autasuga.