Serviti pallurid võtsid pealinnas suure võidu

Serviti talitses HC Tallinnat edukalt.
Serviti talitses HC Tallinnat edukalt. Foto: Arvi Sirm/eesti Käsipalliliit

Põlva käsipallitiimil Serviti oli neljapäeval pealinnas oktoobri viimane matš. HC Tallinn alistati meistriliiga mängus ülekaaluka skooriga.

Teisel minutil avas Serviti Tõnis Kase väravast skoori. Jürgen Rooba juhtimisel kogus põlvakate rünne tuure. Nõnda lõpetati esimene poolaeg nende poolt vaadatuna tulemusega 19: 9.

Teise poolaja algul tõusis Tallinn kümneväravalisest kaotusseisust kuue peale ning kui täis oli tiksunud 45 minutit, näitas tabloo numbreid 24: 18.

Serviti masinavärk oli aga tugevam ja mõni minut hiljem oli vahemaa kaheksaväravaline, sihikul kümneväravaline edumaa. Selle eesmärgi teostas Karl Markus Kannel, kes realiseeris 57. mänguminutil seitsme meetri karistusviske ja viis Serviti 32: 22 juhtima. Mängu lõppresultaadiks sai 35: 23.

Serviti arvele kogus enim punkte Jürgen Rooba, kes viskas 11 väravat.

Järgmine mäng tõotab tulla tõeline võitlus võidupunktide nimel, sest võõrsil kohtutakse 8. novembril Viljandiga. Siis avaneb Servitil võimalus Viljandiga arveid klaarida ja tasa teha eelmine napp kaotus.