Põlva Lootose naiskond säilitas koha meistriliigas

Lõuna-Eesti Postimees
Põlva Lootose naiskond
Põlva Lootose naiskond Foto: Indrek Käo

Põlva jalgpalliklubi Lootos naiskond mängis eelmisel nädalal Tallinnas naiste meistriliiga üleminekuturniiri mängu kohaliku FC Ararati vastu.

Kohtumine algas Lootosele hästi. Kärt Hüdsi viis naiskonna 20. minutil 1:0 juhtima. Teisel poolajal tuli teha sunnitud vahetusi ja kümme minutit enne mängu lõppu vastased viigistasid.

Viigipunkt oli siiski piisav, et kindlustada püsimajäämine naiste meistriliigasse ka hooajaks 2024.

Lootos mängis järgmises koosseisus: Mairit Laanesaar, Isabel Huma (75. Helene Lumi), Elina Kahar, Wanda Prost, Kristel Saadik, Kristin Kukli, Ave-Lii Laas, Ita Lillo, Mari Abel, Marie Rahel Lail, Kärt Hüdsi (85. Ketin Pindis). Treenerid Indrek Käo ja Kaido-Meinhard Kukli. Füsioterapeut Anette Laureen Linnuste.

Üleminekuturniiri lõpuni on jäänud kaks kohtumist, mõlemad Lootospargis. 22. novembril kell 18.30 mängitakse Ühendnaiskonna ja 25. novembril kell 12.30 FC Araratiga.