Põlva Lootose naiskond sai suure võidu

Lõuna-Eesti Postimees
Põlva Lootose naiskond
Põlva Lootose naiskond Foto: Annika Aust/Põlva Jk Lootos

Põlva jalgpalliklubi Lootose naiskond mängis kolmapäeval eelviimase mängu naiste meistriliiga üleminekuturniiril.

Kuuekraadises külmas võõrustati Lootospargis Pärnu JK Vaprus/Viljandi JK Tulevik ühendnaiskonda.

Avapoolaja viimasel minutil viis Mari Abel Lootose juhtima. Teisel poolajal lõid kapten Ave-Lii Laas ja Kärt Hüdsi kumbki kaks väravat ja Lootos sai suure 5:0 võidu.

Lootose koosseis: Mairit Laanesaar, Isabel Huma, Elina Kahar, Wanda Prost, Kristel Saadik, Kristin Kukli, Ave-Lii Laas, Ita Lillo, Mari Abel, Marie Rahel Lail (70. Ketin Pindis), Kärt Hüdsi. Treener: Kaido-Meinhard Kukli. Füsioterapeut: Anette Laureen Linnuste.

Üleminekuturniiri viimases mängus võõrustatakse laupäeval, 25. novembril Tallinna FC Ararati. Mäng algab kell 12.30.