Lootose naiskond lõpetas Meistriliiga üleminekuturniiri mängud kaotuseta

JK Lootose naiskond.
JK Lootose naiskond. Foto: Annika Aust/Jk Lootos

Laupäeval, 25.novembril, lõppesid mängud naiste jalgpalli meistrivõistluste Meistriliiga üleminekuturniiril. Põlva Lootose naiskond võõrustas lumisel Lootospark staadionil Tallinna FC Ararati võistkonda.

Vastased läksid 20.minutil mängu juhtima. Teise poolaja 75.minutil viigistas mänguseisu kodunaiskonna kapten Ave-Lii Laas. Kohtumise lõpus jäid vastased eemaldamise tõttu väljakule kümnekesi. Mänguseis ei muutunud ja kohtumine lõppes 1:1. See tähendab, et mõlemad naiskonnad teenisid võimaluse osaleda järgmisel aastal naiste Meistriliigas. Lootose naiskond lõpetab spordiaasta 30.detsembril, osaledes traditsioonilisel EJL Aastalõputurniiril Tallinnas.

Lootos mängis koosseisus: Mairit Laanesaar, Isabel Huma (72.Helene Lumi), Elina Kahar, Kristel Saadik, Ketlin Pindis, Kristin Kukli, Ave-Lii Laas, Ita Lillo, Mari Abel, Marie Rahel Lail, Kärt Hüdsi.

Treener: Kaido-Meinhard Kukli, Indrek Käo. Füsioterapeut: Anette Laureen Linnuste.