Uue nädala algus toob kohati kuni kolm kraadi sooja

BNS
Copy
Lausa sula pole Lõuna-Eestis siiski veel oodata.
Lausa sula pole Lõuna-Eestis siiski veel oodata. Foto: Mati Määrits/Lõuna-Eesti Postimees

Keskkonnaagentuuri ilmaprognoosi järgi läheb ilm lähipäevil veidi pehmemaks ning uue nädala alguses võib kohati tulla kuni kolm kraadi sooja.

Pühapäeva öösel on pilves ilm. Sajab lund ja mitmel pool tuiskab. Puhub kagutuul 5-10, saartel ja rannikul puhanguti kuni 14 m/s. Külma on 6-12 kraadi, saartel jääb temperatuur vahemikku 0 kuni -5 kraadi. Päeval on pilves ilm. Mitmel pool sajab lund, kohati tuiskab. Pärastlõunal sadu järk-järgult hõreneb. Puhub kagutuul 4-10, ennelõunal rannikul puhanguti kuni 13 m/s. Külma on 2-8 kraadi, saarte rannikul tuleb kohati 0 kraadi.

Esmaspäeva öösel on pilves ilm. Kohati sajab nõrka lund. Puhub kagutuul 3-9 m/s, hommikul Lääne-Eesti saartel puhanguti kuni 12 m/s. Külma on 1-7 kraadi. Päeval on pilves ilm. Ennelõunal sajab kohati vähest lund, saartel ka lörtsi, on jäiteoht. Pärast lõunat levib lumesadu Kagu-Eestist üle maa loode suunas, mitmel pool tuiskab. Puhub kagu- ja idatuul 4-10, saartel ja rannikul puhanguti kuni 13 m/s. Külma on 1-3 kraadi, saarte rannikul tuleb kohati kuni kraad sooja.

Teisipäeva öösel on pilves ilm. Sajab lund, saartel ka lörtsi ja vihma, ühtlasi on jäidet. Puhub idakaare tuul 3-8, öö hakul saartel ja rannikul puhanguti kuni 12 m/s. Õhutemperatuur on vahemikus -1 kuni -4 , saarte rannikul kohati 0 kuni +2 kraadi. Päeval on pilves ilm. Mitmel pool sajab lund ja lörtsi, saartel ja rannikul ka vihma, on jäidet. Puhub idakaare tuul 2-8 m/s. Õhutemperatuur on vahemikus -1 kuni +1 kraadi, saarte rannikul tuleb kohati kuni +3 kraadi.

Kommentaarid
Copy

Märksõnad

Tagasi üles