Teenetemärkide kandidaadid väärivad esile tõstmist

LEPM
Copy
Eelmisel aastal tunnustuse pälvinud.
Eelmisel aastal tunnustuse pälvinud. Foto: Võrumaa arenduskeskus

Võrumaa arenduskeskus koostöös Võru maakonna omavalitsustega ootab kandidaate maakonna teenetemärkidele.

Võru maakonna vapimärk on maakonna kõrgeim autasu, mis antakse elutöö eest neile, kes oma töö ja tegevusega on oluliselt kaasa aidanud maakonna arengule. Võru maakonna teenetemärgiga tunnustatakse kodanikke, kes on silma paistnud maakonna jaoks olulise saavutusega.

Vapi- ja teenetemärkide andmise taotlusi võivad esitada maakonna omavalitsused, volikogud, juriidilised isikud, liidud, ühingud, seltsid, klubid ja eraisikud.

Taotluse vormid ja lisainfo teenetemärkide kohta on leitav Võrumaa arenduskeskuse kodulehelt. Digitaalselt allkirjastatud taotlused on oodatud e-posti aadressile: arenduskeskus@vorumaa.ee. Paberkandjal taotlused saata märksõnaga “Teenetemärgid” SA Võrumaa Arenduskeskus postiaadressil Jüri 12, 65620 Võru. Taotlusi oodatakse hiljemalt 1. veebruariks 2024.

Tänavused teenetemärkide kavalerid kuulutavad Võrumaa arenduskeskuse juhid välja Eesti Vabariigi 106. aastapäeva eelsel pidulikul kontsert-aktusel 22. veebruaril Võru Kandles.

Eelmisel aastal pälvis Võru maakonna vapimärgi Kaino Zilmer märkimisväärse panuse eest Võru maakonna turvalisemaks muutmisel ligi 30 aasta jooksul. Võru maakonna teenetemärk anti Kaja Solomile, Viktor Dremljugale ning Maarika Rosenbergile.

Märksõnad

Tagasi üles