Ilmaprognoos sula pikalt ei luba

BNS
Copy
Külmale pöörab taas reedel.
Külmale pöörab taas reedel. Foto: Mati Määrits/Lõuna-Eesti Postimees

Keskkonnaagentuuri ilmaprognoos sulailma pikalt ei luba ja juba reedel on taas tulemas kuni 14 miinuskraadi.

Kolmapäeva öö hakul on pilves ilm. Sajab vihma ja lörtsi, pärast keskööd sadu eemaldub ja pilved hõrenevad. Puhub edela- ja läänetuul 5-10, puhanguti kuni 16 m/s, pärast keskööd järk-järgult tuul nõrgeneb. Õhutemperatuur on vahemikus -2 kuni +2 kraadi. Päeval on pilves ilm. Lörtsi- ja vihmasadu levib saartelt üle mandri kirdesse ja läheb mitmel pool sisemaal üle lumeks. Ennelõunal puhub edela- ja lõunatuul 4-10, puhanguti kuni 13, Lääne-Eesti saartel ja rannikul 6-12, puhanguti kuni 17 m/s, pärastlõunal pöördub tuul kagusse, õhtul Liivi lahe ümbruses edelasse ja nõrgeneb. Õhutemperatuur on vahemikus -1 kuni +3 kraadi.

Neljapäeva öösel on pilves ilm. Sajab lund ja lörtsi, Lääne- ja Lõuna-Eestis ka vihma. On jäiteoht. Puhub idakaare-, saartel läänekaaretuul 3-9 m/s, mis pärast keskööd pöördub kirdesse ja põhja ning tugevneb hommikuks 5-12, saartel ja rannikul puhanguti 15 m/s. Õhutemperatuur on vahemikus -2 kuni +2 kraadi. Päeval on pilves ilm. Kohati sajab lörtsi ja lund. Pärastlõunal pilvisus hõreneb ja sajuvõimalus väheneb. Puhub põhjatuul 5-10, puhanguti 13, saartel ja rannikul kuni 15 m/s. Õhutemperatuur on vahemikus -2 kuni +1 kraadi, õhtul temperatuur langeb.

Reede öösel on vähese ja vahelduva pilvisusega sajuta ilm. Puhub põhja- ja loodetuul 4-8, puhanguti 12 m/s. Külma on 4-10, kohati kuni 14 kraadi. Päeval on vahelduva pilvisusega sajuta ilm, pärastlõunal alates lääne poolt pilvisus tiheneb. Ennelõunal puhub muutliku suunaga tuul 1-6 m/s, pärastlõunal pöördub lõunasse ja kagusse ja tugevneb 3-8, saartel ja rannikul puhanguti 12 m/s. Külma on 5-10 kraadi, saarte rannikul tuleb kuni 0 kraadi.

Kommentaarid
Copy

Märksõnad

Tagasi üles