Nädala lõpus tuleb kuni seitse kraadi sooja

BNS
Copy
Külluslikule lumele järgnenud sula muudab tänavad libedaks, enne kui jää ära sulab või taas külmaks pöörab.
Külluslikule lumele järgnenud sula muudab tänavad libedaks, enne kui jää ära sulab või taas külmaks pöörab. Foto: Marko Saarm

Keskkonnaagentuuri ilmaprognoosi järgi läheb ilm lähipäevil soojemaks ning nädala lõpus tuleb kohati kuni seitse kraadi sooja.

Kolmapäeva öösel on pilves selgimistega ilm. Kohati sajab vähest lund. Puhub lõunakaare tuul 2-8 m/s. Õhutemperatuur on vahemikus 0 kuni -5 kraadi, Põhja-Eestis tuleb kohati -8 kraadi. Päeval on pilves ilm. Lääne- ja Kesk-Eestis sajab lund ja lörtsi, saartel läheb sadu üle vihmaks. Mitmel pool on jäidet. Puhub lõuna- ja kagutuul 3-9, rannikul puhanguti kuni 15 m/s. Õhutemperatuur on vahemikus -1 kuni +2 kraadi.

Neljapäeva öösel on pilves ilm. Ida-Eestis sajab ajuti lund ja lörtsi, Lääne-Eestis lörtsi ja vihma. On jäidet. Puhub kagu- ja lõunatuul 4-10 m/s. Õhutemperatuur on vahemikus -2 kuni +2 kraadi. Päeval on pilves ilm. Mitmel pool sajab vähest vihma. Puhub kagu- ja lõunatuul 4-10, õhtul saartel puhanguti kuni 15 m/s. Sooja on 1-4 kraadi.

Kommentaarid
Copy

Märksõnad

Tagasi üles