Põlva Serviti teenis Balti liigas ülekaaluka võidu

Võidukas Serviti tähistamas võitu.
Võidukas Serviti tähistamas võitu. Foto: Karoliina Ulmand / Baltic Handball League

Laupäeval Balti liigas põhiturniiri eelviimase kohtumise pidanud Serviti võttis kodusaalis kindla võidu. Klaipeda Dragunas alistati skooriga 37:28 (21:12).

Mäng algas Alfred Timmo väravaga ning Klaipeda Dragunase ebaõnnestunud sooritusega sellele vastata. Mõlemal meeskonnal tuli näha korralikult vaeva, et väravaid kirja saada. Nõnda oli ka 5. minutil seis vaid 2:1 Servitile.

10. minuti paiku murdis kodumeeskond end üheväravalisest eduseisust lahti, kui Hendrik Varul skooriks 6:4 viskas. 15. minutil suurendas Henri Sillaste edumaa 3 värava peale. 10 minutit hiljem ehk mängu 25. minutil juhtis Serviti juba skooriga 17:10. Hoo sisse saanud Serviti vaid kasvatas oma edu, mille tulemusena tõmmati esimesele poolajale joon alla seisult 21:12.