Lootose jalgpallinaiskond alustas hooaega meistriliigas

Põlva FC Lootos jalgpallinaiskond.
Põlva FC Lootos jalgpallinaiskond. Foto: Indrek Käo

29. märtsil alustas Põlva FC Lootose naiskond kolmeteistkümnendat hooaega naiste jalgpalli meistrivõistlustel.

Meistriliiga avavoorus külastati lähinaabreid Tartu Tammekat. Kohtumine algas Lootosele hästi. Veerandtunnise mängu järel viis Kätriin Altsaar Lootose 1:0 juhtima. 31, 32 ja 41.minutil lõi kodunaiskond kolm väravat ja tundus, et sellel seisul minnakse ka poolajale. Kärt Hüdsi värav 45+1. minutil tegi vaheajaseisuks 3:2.

Teisel poolajal oli Lootos sunnitud vigastuste tõttu tegema mitu vahetust. Poolajal tuli Mari Abeli asemel mängu Indra-Liz Nemvalts. 65.minutil pidi mängust lahkuma ka avavärava autor Kätriin Altsaar, kelle asemel sekkus Helene Leht. 84. minutil tegi debüüdi Glairika Toomemägi, kes vahetas välja Ketlin Pindise. Skoor ei muutunud ja vastased said tabelisse kolm punkti.