Serviti pidas olulise poolfinaalikohtumise

Serviti kavaldas ka sel korral Kehra üle ning mängis end finaali.
Serviti kavaldas ka sel korral Kehra üle ning mängis end finaali. Foto: Joonas Kuuskla/Eesti Käsipalliliit

HC Kehra/Horizon Pulp&Paper võõrustas teisipäeval Põlva Servitit meistriliiga teises poolfinaalmängus, finaali jõudis Serviti.

Avamängu võitnud Serviti triumfeeris ka sel korral, alistades Kehra seisuga 34:22 (15:8). Sellega edeneb Serviti esimesena meistriliiga finaali.

Kehras rullus külalise Serviti mäng kindlamalt lahti ning Kehra takerdus Serviti kaitsesse. Henri Sillaste sai avaminutitega kirja kaks väravat ning temaga ühines Stanislav Kholodiuk, kes viskas seisuks 3:0. Kehra sai oma esimese värava kirja 6. minutil, kui Dmytro Yankovskyi käe valgeks sai. Mängu 10. minutiks oli skoor 5:1 Servitile. Mihkel Parm ja Jaan Pirk tõid Kehra 13. minutiks seisule 4:5, kuid Tõnis Kase ja Mathias Rebase tabamused hoidsid Servitit ees. 21. minutiks oli seis 10:5, kui Rebane 7 meetri karistusviske realiseeris. Yankovskyi värav jäi lõpetama esimest poolaega, mille võitis aga Serviti seisuga 15:8.