Rei klubi naasis Tartust kolme kullaga

Võru judoklubi Rei medalivõitjad. Poodiumil Aho Kuks (vasakult), Janar Säkk, Saara Oja, Artur ja Oskar Trumm. Istuvad treenerid Ivar Rosenberg (vasakult), Enno Raag ja Ants-Hindrek Tiido. Foto: Klubi Rei

Tartus A. Le Coqi spordihallis peetud Eesti C-klassi (U13) meistrivõistlustel judos võitsid Võru judoklubi Rei noored neli poodiumikohta, andis teada klubi treener Enno Raag.

C-klassi poiste medalite arvestuses sai Rei klubi kolmanda koha. Medalite üldarvestuses (C-klass ja veteranid) pälvis Rei 24 osalenud klubi seas teise koha.

Eesti meistritiitli võitsid vennad Oskar Trumm (kehakaalus -38 kg) ja Artur Trumm (-50 kg) ning tüdrukutest võitis kulla Saara Oja (-36 kg).