Kogukonna hing pälvib valla kuldmärgi

Lõuna-Eesti Postimees
Copy
Räpina kirikuõpetaja Urmas Nagel on ametis olnud ligemale 25 aastat ja andnud suure panuse Räpina valla heaks.
Räpina kirikuõpetaja Urmas Nagel on ametis olnud ligemale 25 aastat ja andnud suure panuse Räpina valla heaks. Foto: Arvo Meeks

Kolmapäevasel Räpina vallavolikogu istungil võeti vastu üksmeelne otsus anda Räpina valla kuldmärk kauaaegsele EELK Räpina Miikaeli koguduse õpetajale ja kogukonna hingele Urmas Nagelile.

EELK Räpina Miikaeli koguduse nõukogu liige Kairi Kasearu on oma ettepanekus öelnud, et õpetaja ja kogukonna hing Urmas Nagel on ametis olnud ligemale 25 aastat ja selle aja jooksul on ta lisaks koguduse teenimisele andnud laiema panuse Räpina valla heaks.

«Tema kõned on lisanud üritustele väärikust ja andnud sügavama mõtte. Ta on aktiivselt panustanud ja mitmekesistanud Räpina kultuurimaastikku mitmesuguste üritustega. Ta on osalenud kohalikku elu ja kultuuri toetavate ühenduste hindamiskomisjonides ja töörühmades. Urmas Nagel on oma tegevusega selgelt suurendanud Räpina piirkonna tuntust ning panustanud tunduvalt rohkem valla elanike ja kogukondade heaollu, kui seda tema ametikohustused eeldavad.»

Tagasi üles