Hummuli pargijooks tõi rajale 166 osalejat

Tiit Loim
Hummuli parijooksust võttis osa palju spordihuvilisi.
Hummuli parijooksust võttis osa palju spordihuvilisi. Foto: Tõrva spordiselts

Hiljutine Hummuli pargijooks avas tänavuse Rein Leppiku nimelise Valgamaa jooksu- ja kepikõnnisarja. Päikseline, kuid veidi tuuline ilm tõi Hummulis rajale 166 jooksusõpra.

Lastejooksudes oli 61 osalejat ja igaüks neist sai hiljem diplomi ja kõrremahla. Hummuli terviseraja 2,2 kilomeetri pikkusel ringil kulgenud noortejooksul võttis mõõtu 50 osalejat, iga lõpetaja sai preemiaks pudeli mullivett.

Keskpäeval anti start põhijooksule ja rajale läks 47 jooksusõpra ning kaheksa kepikõnni harrastajat. Võitjaks tuli Indrek Teppo Käärikult, kes läbis 5,2 kilomeetri pikkuse ringi 19 minuti ja kolme sekundiga. Naistest oli kiireim üldarvestuses kuuendana lõpetanud Carmen Rääk Valga spordiklubist Maret-Sport.