Põlva-, Valga- ja Võrumaa koolide lõpuaktused

Getter Miida Kask
, suvereporter
Copy
Taas on põhjust lilli kinkida.
Taas on põhjust lilli kinkida. Foto: Marko Saarm

PÕLVAMAA

Kanepi vald

  • Krootuse põhikool – 15. juuni kell 12
  • Kanepi gümnaasium – 21. juuni kell 15 (9. klass) ja kell 17 (12. klass)
  • Saverna põhikool – 19. juuni kell 16

Põlva vald

  • Põlva Roosi kool – 12. juuni kell 11
  • Tilsi põhikool – 14. juuni kell 18
  • Vastse-Kuuste kool – 15. juuni kell 15
  • Friedebert Tuglase nimeline Ahja kool – 18. juuni kell 18
  • Põlva kool – 20. juuni kell 16
  • Mooste mõisakool – 20. juuni kell 17
  • Johannese kool ja lasteaed Rosmal – 15. juuni kell 12
  • Põlva gümnaasium – 20. juuni kell 13
  • Põlva muusikakool – 24. mai kell 18
  • Põlva kunstikool – 5. juuni kell 16

Räpina vald

  • Mehikoorma põhikool – 12. juuni kell 10
  • Ruusa põhikool – 12. juuni kell 13
  • Viliuste põhikool – 15. juuni kell 12
  • Räpina gümnaasium – 21. juuni kell 12 (9. klass) ja kell 15 (12. klass)

VALGAMAA

Otepää vald

  • Pühajärve põhikool – 14. juuni kell 16
  • Puka kool – 19. juuni kell 17 Puka kultuurimajas
  • Keeni põhikool – 17. juuni kell 18
  • Audentese spordigümnaasiumi Otepää filiaal – 20. juuni kell 14
  • Otepää gümnaasium – 21. juuni kell 13 (9. klass) ja kell 17 (12. klass)

Tõrva vald

  • Tõrva kooli Riidaja õppekoht – 15. juuni kell 12 Riidaja kultuurimajas
  • Tõrva gümnaasium – 19. juuni kell 12 (9. klassid) ja 20. juuni kell 12 (12. klass)

Valga vald

  • Valga Jaanikese kool – 13. juuni kell 13
  • Hargla kool – 15. juuni kell 12
  • Lüllemäe põhikool – 15. juuni kell 13
  • Tsirguliina kool – 15. juuni kell 14
  • Valga põhikool – 19. juuni kell 15
  • Valga kutseõppekeskus – 20. juuni kell 11 ning 21. juuni kell 11 ja 15
  • Valga Priimetsa kool – 21. juuni kell 14
  • Valga gümnaasium – 21. juuni kell 16

VÕRUMAA

Antsla vald

  • Kuldre kool – 18. juuni kell 18
  • Antsla gümnaasium – 19. juuni kell 14 (9. klass) ja kell 17 (12. klass)

Rõuge vald

  • Mõniste kool – 15. juuni kell 17 Mõniste rahvamajas
  • Varstu kool – 15. juuni kell 15 Varstu kultuurikeskuses
  • Rõuge põhikool – 18. juuni kell 15
  • Haanja kool – 19. juuni kell 16 Haanja rahvamajas

Setomaa vald

  • Meremäe kool – 15. juuni kell 14
  • Värska gümnaasium – 21. juuni kell 12 (9. klass) ja kell 15 (12. klass)
  • Mikitamäe kool – 21. juuni kell 14

Võru vald

  • Kääpa kool – 15. juuni kell 15
  • Osula põhikool – 15. juuni kell 15
  • Orava kool – 15. juuni kell 15
  • Parksepa keskkool – 18. juuni kell 15 (9. klass), 20. juuni kell 15 (12. klass)
  • Puiga põhikool – 19. juuni kell 14
  • Vastseliina gümnaasium – 21. juuni kell 14 (9. klass) ja kell 17 (12. klass)

Võru linn

  • Võru Järve kool – 13. juuni kell 10
  • Võru Kesklinna kool – 19. juuni kell 16
  • Väike Werrone kool – 20. juuni kell 13
  • Võru Kreutzwaldi kool – 20. juuni kell 15
  • Võru gümnaasium – 21. juuni kell 12

Märksõnad

Tagasi üles