Päevatoimetaja:
Tomi Saluveer

Mitusada spordisõpra läks jälle üle piiri

Naiste seas jäi kaksikvõit Valgamaale. Pjedestaali kõrgeimale astmele tõusis Bianka Uhtjärv (paremal) Tõrvast, teine oli Carmen Rääk Valga vallast. Foto: Valgamaa Spordiliit

Valgas asuvale Pedeli puhkealale kogunes hiljuti mitusada spordisõpra, kes kasutasid võimalust osaleda jooksul, mis leidis aset korraga kahes riigis.

Valga-Valka rahvajooks sai teoks juba 27. korda. Meeste seas läks võit Robin Randojale Tartumaalt Soinastest, kes läbis 4,4-kilomeetrise raja ajaga 14.18,3. Teine oli 32 sekundit hiljem finišisse jõudnud Agnis Stulpinskis Lätist ja kolmas parima Valgamaa esindajana Markko Gerassimov Valga klubist Maret-Sport.

Naiste arvestuses jäi võit Valgamaale. Kiireim oli ajaga 16.58,1 raja läbinud Bianka Uhtjärv Tõrvast, teine oli talle paari sekundiga kaotanud Maret-Spordi esindaja Carmen Rääk Valga vallast ja kolmas Elīza Krista Kiršblūma Lätist.