Mati Määrits

KÄSIPALL Serviti sai Balti liiga avamängus võidu

Serviti teenis hooaja esimese Balti liiga võidu. Viskel leegionär Arturs Meikšans.
Serviti teenis hooaja esimese Balti liiga võidu. Viskel leegionär Arturs Meikšans. Foto: Merlin Raudkett/Baltic Handball League

Põlva Serviti Balti liiga hooaeg algas laupäeval kodumänguga Murjāņi spordigümnaasiumi meeskonna ehk MSĢ-ga ning teenis hooaja esimese Balti liiga võidu lõpptulemiga 34:25 (14:13).

Balti liiga hooaja avamäng algas Mesikäpa hallis närviliselt. Jürgen Rooba ja Alfred Timmo väravatest juhtima läinud Serviti üritas kahe-kolme-väravalist edumaad hoida, ent MSĢ võitles innukalt vastu.

Nõnda oli mängu 10. minutil seis 6:4 ning 14. minutil juba 6:6. Seejärel leidis Serviti väravasoone uuesti üles ja oli kohtumise 19. minutiks 10:7 ees, kui värava realiseeris Carl-Eric Uibo. Kassi-hiire mäng naases 27. minutil, kui otsa tuli vaadata 12:12 skoorile. Esimene poolaeg lõppes Serviti napi 14:13 eduga.