Päevatoimetaja:
Tiit Loim

Serviti jättis kodumeeskonna Mistra topeltpunktideta

Alfred Timmo (viskel) Mistra kaitsemüürist läbi murdmas.
Alfred Timmo (viskel) Mistra kaitsemüürist läbi murdmas. Foto: Arvi Sirm / Eesti Käsipalliliit

Reedel oli Raasiku Spordihoone tunnistajaks tõelisele põnevusmängule, kui koduvõistkond Mistra võõrustas Põlva Servitit. Nii Eesti meistriliiga kui ka Balti liiga arvestusse kirja minev kohtumine lõppes Serviti 36:30. Nõnda napsas topeltpunktid endale Põlva klubi.

(20:14) võiduga.

Võimsalt alustanud Serviti pääses 4. minutiks juhtima seisuga 3:0, kui oma esimesed väravad said kirja Jürgen Rooba ja Mathias Rebane. Mistra avavärav pärines Endrik Jaanise sulest, kes realiseeris viske 4. minuti keskpaigus. Kodumeeskonna väravamootor hakkas tasapisi hoogu koguma ning

Servitile pinget pakkuma – skoori tegid Aron Leppik, Arno Vare ning Andris Celminš, kes vähendasid Mistra kaotusseisu 10. minutil seisule 6:8. Serviti edumaa hakkas kahenema paari luhtunud rünnaku tõttu ning kohtumise 15. minutiks valitses 10:10 viik. Edasi oli matš juba eelnevate Serviti ja Mistra vastasseisude nägu, kui algas pinev kassi-hiiremäng. Serviti püsis ühe väravaga napilt liidripositsioonil,