Baltikumi suurima rattaralli võit läks Taani

Tartu Rattaralli võitis taanlane Rene Joergensen.
Tartu Rattaralli võitis taanlane Rene Joergensen. Foto: Kristjan Teedema / Tartu Postimees

Estonian Cycling Weekend 2012 kulmineerus täna, 27. mail, kui 137 kilomeetri distantsil sõideti Baltikumi suurim, Tartu rattaralli.

Esimesena ületas finišijoone taanlane Rene Joergensen. Teine ja kolmas koht jäid aga kodumaale, kui teiseks sõitis end Janek Tombak ning kolmanda koha saavutas Oskari Kargu.

Taanlase võidu aeg oli esialgsetel andmetel 2:59:34.

Tipprattur Rein Taaramäe jaoks lõppes võidusõit umbes 40 kilomeetrit enne lõppu, kui sõit tuli kukkumise tõttu katkestada.

Estonian Cycling Weekendi kokkuvõtteks sõnas Taaramäe, et võistlus ei ole tema jaoks kunagi kerge olnud. "Eesti võistlused on nii kõrgel tasemel, et ega lihtne ei ole," lisas profirattur.