Valga pääses napilt Rakvere Tarva käest

Rakvere Tarva mehed Brandis Raley-Ross (nr 5) ja David Haughton (nr 11) maadlesid Kristo Saagega nii kuidas jaksasid. Valga tiimi õnneks nad Saaget kätte ei saanudki.

FOTO: Liisi Ploom

Alexela korvpalli meistriliigas läksid reedel Valga spordihallis vastamisi Valga-Valka / Maks & Moorits ning Rakvere Tarvas. Mäng lõppes piirilinna meeskonna võiduga 90 : 84.

Rakvere Tarvas haaras mängu alguses kohe initsiatiivi endale, kui Brandis Raley-Ross kõmmutas tabloole 4 : 0 eduseisu. Valga meeskonna skoori tegi lahti alles Kristaps Kanbergs täpse kaugviskega. Esimese veerandajaga kumbki tiim eest ära ei läinud ja küllaltki võrdne avaveerand lõppes piirilinna 26 : 20 eduseisul.

Teise veerandaja alguses jõudis Tarvas Valgale küll kahe punkti kaugusele, kuid Jurijs Aleksejevs ja Kristo Saage vormistasid kiirelt ühe täpse kaugviske, mida Saage täiendas veel täpse vabaviskega. Seisuks oli siis 30 : 24. Seejärel tuli veel mitu resultatiivset kaugviset nii Saagelt, Robert Petersonilt kui ka Edgars Kruminšilt ja tulemuseks oli tablool 40 : 26 Valgale.

Tagasi üles