Algas Lõuna-Eesti Postimehe sünnipäevakuu

Lõuna-Eesti Postimees
Copy

Kaks aastat tagasi 3. novembril ilmus esimene Lõuna-Eesti Postimehe number. Nüüd on leht saanud juba kaheaastaseks ning nii peamegi novembrit igal aastal oma sünnipäevakuuks. Terve kuu vältel loosime igal lehe ilmumise päeval oma tellijate vahel välja tordi, kokku 20 torti.

Igas lehenumbris leiavad lugejad 3. leheküljel info võitja nimega. Peaauhinnaks oleme välja pannud suure tordi ja Nedsaja Küla Bändi kontserdi. Peaauhinda saab nii-öelda kasutada aasta jooksul. Tingimused on leitavad siit: https://lounapostimees.postimees.ee/kampaania/. Loosimises osalemiseks tuleb tellijatel eespool mainitud aadressil selleks ise soovi avaldada.

Toimetuserahvaga tähistasime samuti kahe aasta täitumist. Kuna Lõuna-Eesti Postimehe kollektiiv asub nii Valgas, Võrus, Põlvas, Otepääl kui ka osaliselt Tartus, pidasime kolleegidega sünnipäeva mitmes paigas.

Esmaspäeval rääkisid raadios Elmar ka lehe peatoimetaja Sirli Homuha ja tegevtoimetaja Jaan Rapp Lõuna-Eesti Postimehe tegemistest ja tulevikust. Saade on järelkuulatav siit: https://bit.ly/2rdMPD1

Palju õnne Lõuna-Eesti Postimehe lugejatele ja tegijatele! 

Tagasi üles