Piirilinna korvpallimeeskond noppis taas võidu

Tiit Loim
BC Valga-Valka korvpallimeeskond
BC Valga-Valka korvpallimeeskond Foto: Tiit Loim/Valgamaalane

Eesti korvpalli meistriliiga laupäevases kohtumises alistas BC Valga-Valka / Maks&Moorits Pärnu Sadama tulemusega 93 : 87.

Valga spordihoones peetud tasavägiselt kulgenud mängus oli Valga-Valka meeskond vastasest üle eelkõige esimesel ja viimasel veerandil (veerandajad 25:16; 21:21;18:27;29:23).

Valga-Valka resultatiivsemad olid Kristaps Miglinieks 21 ja Roberts Freimanis 18 punktiga.

Pärnu Sadamale tõi Rannar Raap parimana 19 punkti.

Valga-Valka on hooaega alustanud edukalt, kuuest mängust on nad siiani võitnud viis ja hoiavad BC Kalev/Cramo järel teist kohta.