Politsei palub abi Siimu leidmisel Täiendatud kl 11.48!

jaga E-post prindi artikkel saada vihje loe ja lisa kommentaare

Siim Merimaa

FOTO: Politsei

Teisipäeval lahkus 33aastane Siim oma kodust Tõrvas, et sõita Valka tööle. Töökohta Siim ei jõudnud, koju tagasi samuti mitte. Mehe telefon on välja lülitatud.

Siim on umbes 180 cm pikk, saleda kehaehituse ja pruunide lühikeste juustega. Kodust lahkudes oli tal seljas sinine kapuutsita jope, jalas sinist värvi teksapüksid ja valge Nike kirjaga mustad botased. Peas kandis ta musta mütsi.

Viimati nähti Siimu 22. novembri hommikul kella 6.50 ajal, mil ta lahkus oma kodust Tõrvast ja pidi sõitma tööle Valga linna. Töökaaslase kinnitusel mees hommikul aga bussile ei tulnud, ka ei ilmunud ta eile tööle ning ei ole senini koju naasnud.

Pärast kodust lahkumist on mehe liikumissuund ja asukoht teadmata ja ka tema telefon on välja lülitatud. Siim on ka varem kodust lähedastele sõna jätmata lahkunud, ent neil puhkudel on ta siiski ise mõne aja möödudes koju naasnud või heade inimeste kaasabil üles leitud. Oma terviseseisundist tulenevalt võib ta aga kõrvalise abita ohtu sattuda.

Kadunud noormehe ema sõnul, kes kadumise päeva õhtul kella veerand kümne paiku töölt koju jõudnuna leidis, et Siimu ei ole, hakkas alles siis uurima, kas Siim üldse tööl viibis.

Poeg on küll varemgi kodust eemal viibinud, kuid andnud alati endast märku. Praegu on ema eriti mures väljalülitatud telefoni tõttu ja et poja ravimid, dokumendid ja pangakaart on kodus.

Siim võib ringi liikuda nii jalgsi, hääletades kui ka bussiga, kuid praegu on veel teadmata tema liikumissuund.

Politsei kogub infot ja kontrollib erinevaid paikkondi, et selgitada mehe asukohta. Kui kellelgi on Siimu leidmisele kaasaaitavat infot, palutakse sellest viivitamata teada anda piirkonnapolitseiniku telefonil 5330 7181 või politsei infotelefonil 612 3000.

    Tagasi üles