Valga kaotas koduväljakul

Valga Korvpallikool võõrustas kodusaalis BC Rakvere Tarvast.
Valga Korvpallikool võõrustas kodusaalis BC Rakvere Tarvast. Foto: Arvo Meeks / Lõuna-Eesti Postimees

Teisipäeva õhtul Valga spordihallis peetud G4S korvpalli Eesti meistriliigas pidi Valga korvpallikool tunnistama BC Rakvere Tarvase paremust tulemusega 100 : 74.

Mäng Tarvasega algas tasavägiselt ning esimene veerandaeg lõppes seisul 19 : 18 Valga kasuks.

Teist veerandit alustas aga Tarvas tunduvalt paremini ning kui veerandaja lõpuni jäi vähem kui viis minutit olid külalised juba 34 : 23 eduseisus. Veerandaja lõpuks kärises vahe 20punktiliseks, kui tablool seisid numbrid 47 : 27 BC Rakvere Tarvase kasuks.

Teisel poolajal jätkas Tarvas edu kasvatamist ning enne viimast veerandit oli külaliste arvele kogunenud 75 silma kodumeeskonna 41 vastu. Mängu lõpuvile kõlades jäi skooriks 100 : 74 Valga KK kahjuks.

Valga KK resultatiivseim oli Edgars Cunda 25 punktiga. Ando Tagametsa lisas omalt poolt 18 silma ning võttis maha kaheksa lauapalli.

Järgmise mängu peab Valga KK juba sellel pühapäeval, kuid kodusaalis minnakse vastamisi BC Kalev/Cramoga.