iDeal kampaania

Lähipäevadel kerkivad õhusooja maksimumid 23 kraadini

Soe ilm.

FOTO: Eero Vabamägi

Lähipäevadel on oodata nii päikesepaistet kui ka vihmasadu ja õhusooja maksimumid kerkivad kuni 23 kraadini, prognoosib ilmateenistus. 

Neljapäeva öösel on vähese ja vahelduva pilvisusega ilm ning kohati sajab hoovihma. Puhub edela- ja läänetuul 4-10, põhjarannikul puhanguti 15 m/s. Sooja on 7-12, rannikul kuni 15 kraadi. Päeval on muutliku pilvisusega ilm. Mitmel pool sajab hoovihma, õhtu poole jäävad sajuhood harvemaks. Puhub edela- ja läänetuul 4-10, põhjarannikul puhanguti 15 m/s, õhtul tuul nõrgeneb. Sooja on 15-20 kraadi. 

Reede öösel on vähese ja vahelduva pilvisusega olulise sajuta ilm. Tuul pöördub läänest lõunakaarde ja puhub 3-8 m/s. Sooja on 5-11, rannikul kuni 15 kraadi. Päeval on vahelduva pilvisusega ilm ja kohati sajab hoovihma. Puhub lõunakaare tuul 2-8 m/s. Sooja on 17-22 kraadi. 

Laupäeva öösel on vähese ja vahelduva pilvisusega ilm. Saartel sajab kohati hoovihma. Puhub lõunakaare tuul 3-9 m/s. Sooja on 9-15 kraadi. Päeval on vahelduva pilvisusega ilm. Lääne-Eestis sajab mitmel pool hoovihma. Puhub lõunakaare tuul 3-9 m/s. Sooja on 18-23 kraadi. 

Tagasi üles