T, 6.12.2022

Üritused 22.–29. oktoober

Lõuna-Eesti Postimees
Üritused 22.–29. oktoober
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Lindora laat
Lindora laat Foto: Arved Breidaks

Laupäev, 22. oktoober

Lobotka küla sadamas

kl 9 kalapüügivõistlus.

Priipalu krossirajal

kl 9 Priipalu karikavõistluste 4. etapp.

Valga vallas

kl 12 aaretejaht.

Vastseliina rahvamajas

kl 12 aleviku 100. sünnipäevale pühendatud konverents,

kl 17.30 koduste küpsetiste degusteerimine,

kl 18 kontsert-tantsuõhtu «Võru vald 5».

Põlvas Lootospargis

kl 13 jalgpallimatš: Lootose naiskond – Pärnu JK Vaprus.

Värska staadionil

kl 13 Setomaa valla kettagolfi nädalamäng.

Puka kultuurimajas

kl 14.30 «Puka raamatukogu 100», esineb Kambja naisansambel Lüüra

Ruusmäe rahvamajas

kl 17 peoõhtu ansambliga Rogosi.

Võru spordikeskuses

kl 17 Barrus Võru VK naiskonna kodumängud.

Vana-Koiola rahvamajas

kl 20 tantsuõhtu ansambliga Village Voice.

Kanepi seltsimajas

kl 21 Kanepi valla sünnipäeva-pidu.

Haanja suusakeskuses

Haanja Ultra100.

Kultuuri- ja rahvamajades üle Eesti

Eestimaa rahvamaja päev «Kultuur. Haridus. Kogukond».

Pühapäev, 23. oktoober

Otepääl Maxima poe taga

kl 8 laat.

Põlva Maarja kirikus

kl 12.30 ansambli Heinavanker kontsert «Mu süda, ärka üles».

Võru spordikeskuses

kl 13 Barrus Võru VK naiskonna kodumängud.

Põlva kultuurikeskuses

kl 13 kirjanik Jüri Lina loeng «Karistamata roimad»,

kl 17 Jüri Lina film «Praod fassaadil».

Maaritsa raamatukogus

kl 14 külas on Prantsusmaalt pärit kunstnik ja arhitekt Anna Maquet.

Valga kultuurikeskuses

kl 15 «Kodune pidupäevakontsert», peaesineja Jassi Zahharov.

Sangaste kultuurimajas

kl 17.30 teatritrupi Rukki Narrid etendus «See ehe Eesti elu».

Esmaspäev, 24. oktoober

Mooste folgikojas

kl 19 Rakvere Teatri etendus «Lihtsalt, rõõmuks».

Teisipäev, 25. oktoober

Valga keskraamatukogus

kl 12 kohtumine kunstnik Anu Rauaga, räägitakse raamatust «Valda Raud. Üks elu».

Põlva Maarja kirikus

kl 18 FA Schola ansambli kontsert «Sild üle igaviku». Antsla kultuurikeskuses

kl 18 mälumäng Vallavillak.

Valga spordihallis

kl 19 Eesti meistrivõistluste 1. liiga käsipallis: Käval – Tallinna SK/Mistra.

Kolmapäev, 26. oktoober

Mooste folgikojas

kl 19 esinevad vabariigi pillimehed Juhan Uppin ja Martin Arak.

Neljapäev, 27. oktoober

Orava kultuurimajas

kl 18 mälumäng.

Antsla kultuurikeskuses

kl 18 näituse «Muusikalised teekonnad» lõppakord, esinevad Jaan Elgula, Raivo Tafenau ja Andres Roots.

Vana-Koiola rahvamajas

kl 18.30 vabastav tants ja helirännak.

Nõuni kultuurimajas

kl 19 esinevad vabariigi pillimehed Juhan Uppin ja Martin Arak.

Vastse-Kuuste kogukonnamajas

kl 19 luule- ja vestlusõhtu, külas on kirjanik Lauri Räpp ning näitleja ja luuletaja Anne-Mai Tevahi.

Reede, 28. oktoober

Lindora külas

kl 8 Lindora laat.

Veriora rahvamajas

kl 14 Räpina valla eakate pidu.

Ritsu noortetoas

kl 18 Tõrva valla noorte halloween’i-pidu.

Võru kultuurimajas Kannel

kl 19 Comedy Estonia etendus, Sander Õiguse soolotund «Laiskus ehk seitsmes surmapatt».

Rõuge rahvamajas

kl 19 esinevad vabariigi pillimehed Juhan Uppin ja Martin Arak.

Vastse-Kuuste kultuurimajas

kl 19 Kambja näitetrupi Püünelind etendus «Sibulad ja šokolaad».

Ruusa kultuurimajas

kl 20 tantsuõhtu.

Tõrva pubis Juudas

kl 22 pidu «Still Out».

Tõrva kinos Koit

halloween’i eriprogramm (kestab 30. oktoobrini).

Laupäev, 29. oktoober

Valga keskväljakul

kl 9 sügislaat.

Tõrva noortekeskuses

kl 12 klubi Eluratas sügispidu.

Võrus Kreutzwaldi tn võimlas

kl 13 võrkpalli meeste 1. liiga: Danpower/Võru VK – IMsport/Türi.

Võru spordikeskuse staadionil

kl 14 Eesti meistrivõistlused jalgpallis, 2. liiga: Võru FC Helios – JK Sillamäe Kalev.

Antsla kultuurikeskuses

kl 15 India valguspüha tähistamine.

Tõrvas

kl 18 paarisorienteerumine «Musta kassi öösel ei näe», võistluskeskus keskväljakul.

Saabolda külas Maagõkõsõ restoranis

kl 18 hingedeaja kontsert «Stefan kitarriga Setomaal».

Alle-Saija teatritalus

kl 22 etendused «#tulehark» ja «Koll Kalli».

Märksõnad
Tagasi üles