T, 6.12.2022

Üritused 29. oktoober – 5. november

Lõuna-Eesti Postimees
Üritused 29. oktoober – 5. november
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Halloween.
Halloween. Foto: Konstantin Sednev

Laupäev, 29. oktoober

Valga keskväljakul

kl 9 sügislaat.

Tõrva noortekeskuses

kl 12 klubi Eluratas sügispidu.

Helme kirikus

kl 12 kiriku 175. aastapäeva tähistamine, kontsert.

Võru spordikeskuses

kl 13 võrkpalli meeste 1. liiga: Danpower/Võru VK – IMsport/Türi.

Võru spordikeskuse staadionil

kl 14 EMV jalgpallis, 2. liiga: Võru FC Helios – JK Sillamäe Kalev.

Antsla kultuurikeskuses

kl 15 India valguspüha tähistamine.

Tõrvas

kl 18 paarisorienteerumine «Musta kassi öösel ei näe», võistluskeskus keskväljakul.

Saabolda külas Maagõkõsõ restoranis

kl 18 hingedeaja kontsert «Stefan kitarriga Setomaal».

Vidrike külas Kivitalu Counrty hotellis

kl 19 õhtusöök laama Drupon Sangyas Rinpochega.

Väikesel Munamäel Munaka Restos

kl 19 Liisi Koiksoni kontsert «Tunduvalt maitsekam elu».

Alle-Saija teatritalus

kl 22 etendused «#tulehark» ja «Koll Kalli».

Pühapäev, 30. oktoober

Erastvere külakeskuses

kl 15 Sulbi külateatri etendus «Kõik müügiks!».

Tõrvas Murumaja õuel

kl 16 Murumaja halloween.

Teisipäev, 1. november

Valga muusikakoolis

kl 18 kontsert, esineb trio koosseisus Irina Zahharenkova (klaver), Paula Šumane (viiul) ja Aare Tammesalu (tšello).

Valga kultuurikeskuses

kl 18 Valga kunstikuu avamine,

kl 19 tantsulavastus «Ruum ruumis».

Kolmapäev, 2. november

Võru Kandles

kl 13 TEMUFI noortelavastus sotsiaalmeediast «U-Tube».

Taagepera raamatukogus

kl 17 hingedepäeva tähistamine.

Valgas Jaani kirikus

kl 18 hingedepäeva kontsert, esineb Stefan.

Kanepi seltsimajas

kl 18 hingedepäeva teeõhtu.

Rõuge rahvamajas

kl 18 luule- ja lauludeõhtu «Janu on kõikidel kaks», esinevad Kristiina Ehin ja Silver Sepp.

Põlva muusikakoolis

kl 18 kontsert, esineb trio koosseisus Irina Zahharenkova (klaver), Paula Šumane (viiul) ja Aare Tammesalu (tšello).

Räpinas Miikaeli kirikus

kl 19 kontsert «Üle ajamägede», esineb Tõnu Naissoo trio.

Neljapäev, 3. november

Võru Kandles

kl 11 tantsu ja kunsti sünteesiv lavastus «Siis-siin-seal».

Mehikoorma raamatukogus

kl 14 Ena Metsa jutuõhtu «Loodus, minu kodu».

Põlva keskraamatukogus

kl 16 Tiia Järvepõllu maalinäituse «Värvides on sõnad» avamine.

Linte raamatukogus

kl 17 Ena Metsa jutuõhtu «Inimhetked ja kohtumisretked».

Kääriku spordikeskuses

algab spordikeskuse juubelikonverents Kääriku Kärajad.

Lõuna-Eestis

algab maitsete nädal «Metsikud maitseelamused» (kestab 13. novembrini).

Reede, 4. november

Vastseliina noortekeskuses

kl 16 halloween’i-õhtu.

Tõrva kirik-kammersaalis

kl 17 kammermuusikakontsert, esinevad Leonora Palu (flööt) ja Inna Lisniak (banduura).

Leevi raamatukogus

kl 17 Ena Metsa jutuõhtu «Armastuse mitu palet».

Tõrva gümnaasiumis

kl 19 Tõrva mälumäng.

Põlva kultuurikeskuses

kl 19 džässikontsert, esineb Aleksandra Kremenetski trio.

Uue-Antsla rahvamajas

kl 19 naisrühma Tammõtütriku kontsert.

Kääriku spordikeskuses

jätkub spordikeskuse juubelikonverents Kääriku Kärajad.

Laupäev, 5. november

Valga spordihallis

kl 10 FC Warriori jalgpalliturniir.

Kuigatsi külamajas

kl 11 kabeturniir.

Uue-Antsla rahvamajas

kl 11 mardi- ja kadripäeva kokakool.

Valgas

kl 12 mardijooks, start ja finiš Tambres raudtee ülesõidukoha juures.

Kääriku spordikeskuses

kl 16 Suusahullude ööjooksumaraton.

Vana-Koiola rahvamajas

kl 16 Tsooru külateatri etendus «Pulmad lisandiga».

Räpina kultuurikeskuses

kl 17 Räpina muusikakooli 35. aastapäeva kontsertaktus.

Võru spordikeskuses

kl 17 Credit24 meistriliiga: Barrus Võru VK – Bigbank.

Valga kultuurikeskuses

kl 19 pop- ja džässkooride ja duettide festivali Lauluragin avamine ja galakontsert.

Riidaja kultuurimajas

kl 20 tantsuõhtu ansambliga Elumees.

Märksõnad
Tagasi üles