Mõttetalgulistele läheb teele üle 10 tonni materjale

FOTO: www.minueesti.ee

Esmaspäeval, 27. aprillil pakendatakse mõttekodadele 450 kasti talgutel vajalike materjalidega. Kastide vahel jagatakse ära üle 200 000 erineva ühiku materjale ja mõtlemist ergutavaid maiustusi. Pakkide transport toimub kullerfirma DPD abiga.Kastid komplekteeritakse logistikatudengite abiga Ace Logisticsi laos. «Iga koda saab personaalse kasti, milles on kojavanema ja talgujuhi kindlas suuruses särgid ja materjale vastavalt koja suurusele. Hea logistikaülesanne tudengitele,» selgitas «Teeme ära! Minu Eesti» registreerimis- ja logistikatoimkonna juht Kersti Käbin.

Materjalid saadetakse vaid ametlikele mõttekodadele.

Minu Eesti mõttetalgud toimuvad rohkem kui 500 ametlikus või omaalgatuslikus mõttekojas üle Eesti. Mõttetalgutel loodetakse väikestes vestlusringides leida kiiresti lahendusi olulistele küsimustele, mille talgulised kohapeal püstitavad. Lahenduste elluviimisel saavad kaasa lüüa nii talgutel osalejad kui laiem ring huvilisi.

Kuna ka «Teeme Ära 2008» sai alguse väiksest vestlusringist, loodavad korraldajad, et mõttetalgud panevad aluse vähemalt tuhatkonnale väiksemale ja suuremale teole, mis muudavad kõigi elu Eestis paremaks. Tegemist on kogu maailmas ainulaadse ettevõtmisega.

Minu Eesti mõttetalgutele registreerumine toimub www.minueesti.ee kodulehel ja raamatukogudes üle Eesti kuni 1. mai hommikuni.

Koroonaviiruse leviku ülevaade Eestis ja maailmas.
Vaata statistikat
Tagasi üles