Otepääl enam isikut tõendavaid dokumente kätte ei saa

Foto on illustreeriv.

FOTO: Arvo Meeks / Valgamaalane

Seoses dokumenditaotluste hulga vähenemisega suletakse alates 1. augustist Otepääl dokumentide vahetamise kõrgajaks avatud teeninduslett.

Dokumendi taotlemiseks ja väljastamiseks saavad Otepää ja lähipiirkonna elanikud edaspidi pöörduda Valga või Tartu politseijaoskonna klienditeenindusse igal tööpäeval kella 9–17.

Kiireks ja mugavaks teenindamiseks on politsei- ja piirivalveamet loonud internetipõhise broneeringusüsteemi, kus saab valida endale sobiva aja ja koha dokumentide taotlemiseks ja kättesaamiseks. Teenindusse saab aega broneerida aadressilt broneering.politsei.ee. Dokumente saab taotleda ka posti või e-posti teel. Täpsem info on kättesaadav politsei veebilehel www.politsei.ee.

Otepääl Lipuväljaku 13 asuv politseimaja jääb elanikele avatuks ning politsei poole saab pöörduda esmaspäevast neljapäevani ajavahemikul kella 8–16.45 ning reedeti kella 8–15.30.

Otepää, Puka ja Palupera valdasid teenindab piirkonnapolitseinik Jaana Toode, kellega saab ühendust telefonitsi numbril 5194 3230 või e-kirja teel aadressil Jaana.Toode@politsei.ee.

Tagasi üles