Teetööd ja velotuur piiravad liiklust

Teetööd. Foto on illustratiivne.

FOTO: Arvo Meeks / Valgamaalane

Teetööd ja velotuur lisavad kolmapäeval mitmes Eesti paigas uusi liikluspiiranguid, mistõttu tuleb autojuhtidel arvestada täiendava ajakuluga.

Seoses rahvusvahelise jalgratturite velotuuri toimumisega Valga maakonnas Jõhvi-Tartu-Valga maanteel on kehtestatud liikluskorralduse muudatused. Jalgratturid liiguvad ainult tee paremal poolel. Osavõtjate gruppide ees liiguvad vilkuriga varustatud saateautod ja ristmikel reguleeritakse liiklust.

Järva maakonnas Tallinna-Tartu-Võru-Luhamaa maanteel Ussisool on kella 9-st kuni kella 16-ni teeremont. Üks sõidusuund on suletud ja töötsoonis piiratakse kiirust ning liiklust reguleeritakse.

Harju maakonnas Tallinna-Paldiski maanteel Keila-Valkse lõigul tehakse asfalteerimistöid. Töid teostatakse «pool teed kinni» meetodil ning liiklust reguleeritakse. Sõiduautojuhtidele on soovituslik võimalusel kasutada alternatiivseid marsruute. Lõigu läbimise ajad võivad olla väga pikad.

Harju maakonnas Tallinna-Tartu-Võru-Luhamaa maanteel toimuvad märgistustööd. Kiirust ei piirata.

Viljandi maakonnas Imavere-Viljandi-Karksi-Nuia maanteel toimub asfaltkatte paigaldus. Kiirust piiratakse astmeliselt.

Täpsemat informatsiooni liikluspiirangute kohta saab vaadata tarktee.mnt.ee või helista maanteeinfo lühinumbril 1510. Nutitelefonis on maanteeinfo kättesaadav aadressil www.mnt.ee/m/maanteeinfo.

Tagasi üles