Politsei otsib kadunuks jäänud naist

Teadmata kadunud Julija

FOTO: Politsei

Politsei otsib 30aastast Julijat, keda nähti viimati 30. novembri hommikul Võru linnas. Pärast seda on naise asukoht teadmata.

Eile, 6. detsembril pöördus politseisse mees, kelle sõnul nägi ta viimati oma elukaaslast 30. novembri hommikul Võrus Petseri tänaval. Naine pidi minema alkoholi soetama. Tänaseni pole ta koju naasnud. Telefoni tal kaasas ei ole.

Politsei võttis ühendust erinevate naise tuttavatega, kes võinuks teda vahepeal näha või kelle juures naine võinuks viibida, kuid naisest ei teatud midagi. Ka kontrollis politsei erinevate isikute aadresse, mille puhul oli alust arvata, et naine võib seal viibida, kuid tulemuseta. Kontrollitud on haiglanimekirjad, ka kohalikus sotsiaalmajas viibijad, kuid naist ei olnud sealgi. Naise otsingutega jätkatakse.

Julija on lühemat kasvu, punakate juustega. Lahkudes olid tal seljas hallid dressid, helehall tuulepluus ja sinakad spordijalanõud.

Kõigil, kes on Julijat näinud pärast 30. novembrit või omavad muud infot tema võimalikust asukohast, palutakse selles teatada telefonil 786 8240 või 112.

Tagasi üles