Valmis on plaan Meegaste küla jagamiseks

Meegaste küla idaservas asuva üheksa kinnistu – Albi, Alliku, Atsi, Epsi, Koolimaa, Rebase-Tõnise, Rebase, Sikkamäe ja Urmi – arvamiseks Otepää valla koosseisu koostas Puka vald kahe valla lahkmejoone kirjelduse. Täpsem kirjeldus ja kaart, mille järgi kujuneb edaspidi piir kahe omavalitsuse vahel, on leitav Puka valla kodulehelt. Punktiir tähistab valdade piire.

FOTO: Graafika: Jüri Rüsülainen

Puka vallal on valmis plaan, kuidas Meegaste vastavalt külaelanike soovile haldusreformi käigus ära jagada, nii et osa sellest Otepää valla koosseisu saaks.

Tellijale

Meegaste küla elanikud tegid 6. aprillil Puka ja Otepää volikogule avalduse Meegaste küla idaservas asuva üheksa kinnistu – Albi, Alliku, Atsi, Epsi, Koolimaa, Rebase-Tõnise, Rebase, Sikkamäe ja Urmi – arvamiseks Otepää valla koosseisu.

Puka valla kodulehele on nüüd välja pandud kahe valla lahkmejoone kirjeldus ja kaart, mida vaadates paistab, et küla idapoolne osa sopistub Otepää valla Arula külasse. Soovi liituda naabervallaga on elanikud põhjendanud eelkõige nii postikande- kui liikluskorralduse ebaloogilisusega.

Tagasi üles