Laupäev, 13. oktoober

Puka kultuurimaja pargis

kl 9 sügislaat ja perepäev.

Otepää golfiklubis

kl 10 Warsteiner Octobergolf 2018.

Valgas

kl 13 Valga X-jooks, start Tambre endise kõrtsi juures (Valguse tn 2).

Misso rahvamajas

kl 15 Võru gümnaasiumi segakoori kontsert.

Ruusa kultuurimajas

kl 14 LendTeatri kogupere­etendus «Nukitsamees».

Tõrva kirik-kammersaalis

kl 15 Tõrva meesansambli 50 aasta juubel.

Uue-Antsla rahvamajas

kl 16 Vana-Antsla kooli 90. aastapäeva kokkutulek.

Rõuge kirikus

kl 18 Võru gümnaasiumi segakoori kontsert «Isamaale».

Võru kultuurimajas Kannel

kl 19 Koolitantsu Kompanii etendused «Ma pole idioot» ja «Ärka üles».

Tõrvas

kl 20 orienteerumisvõistlus «Musta kassi öösel ei näe», algus keskväljakul.

Mõniste rahvamajas

kl 20 hooaja avapidu Nedsaja Küla Bändiga.

Võrus Stedingu majas

kl 20 muusikaviktoriin.

Veriora rahvamajas

kl 21 sügispidu ansambliga Kompvek.

Tõrva kultuuripubis Juudas

kl 22 The Boondocksi uue plaadi esitlus.

Pühapäev, 14. oktoober

Värska kultuurimaja juures

kl 9.30 start bussiekskursioonile «Ülikuul rattil».

Tehvandi spordikeskuses

kl 12 Otepää lahtised meistrivõistlused suundorienteerumise lühirajal.

Pikajärve mõisas

kl 19 hõimupäevade pärimus­pidu.

Esmaspäev, 15. oktoober

Valgas Voorimehe pubis

kl 17.50 mälumäng, Valga valla MV paaridele,

kl 19 bridžiturniir Valga Bridžikunn.

Põlva kultuurikeskuses

kl 19 hõimupäevade pärimus­pidu.

Võru kultuurimajas Kannel

kl 19 Ugala teatri etendus «Emadepäev».

Teisipäev, 16. oktoober

Põlva kultuurikeskuses

kl 11 Kuressaare Linnateatri lasteetendus «Kolme põrsa lugu».

Võru kultuurimajas Kannel

kl 12 Ugala teatri lastelavastus «Vai-vai vaene Vargamäe».

Räpina kultuurikeskuses

kl 19 hõimupäevade pärimus­pidu.

Kolmapäev, 17. oktoober

Lüllemäe raamatukogus

kl 11.30 Eesti Vabariigi 100. sünnipäeva tähistamine koos Jaan Lattiku 140. sünniaastapäevaga.

Valgas Kungla tn väljakul

kl 17 Valgamaa meistrivõistlused jalgpallis (mehed).

Valga kultuuri­keskuses

kl 19 Argo Aadli mono­etendus «Hullumeelse päevik».

Vastse-Kuuste kultuurimajas

kl 19 hõimupäevade pärimus­pidu.

Neljapäev, 18. oktoober

Riidaja kultuurimajas

kl 12 filmipäev lastele.

Tõrva kirik-kammersaalis

kl 18 lõikustänupüha kontsert.

Otepää kultuurimajas

kl 19 Kuressaare Linnateatri etendus «Paljasjalgne Debora».

Räpina aianduskooli saalis

kl 19 Argo Aadli monoetendus «Hullumeelse päevik».

Ahja kultuurimajas

kl 19.30 Vastse-Kuuste kultuurimaja näiteringi etendus «Lutsu lood»: «Kalevi kojutulek» ja «Valimised».

Reede, 19. oktoober

Põlvas Mesikäpa hallis

kl 10 Eestimaa spordiliidu Jõud meistrivõistlused võrkpallis.

Räpina ühisgümnaasiumis saalis

kl 11 esineb Komi folklooriansambel Sipertas.

Ruusa kultuurimajas

kl 12.30 esineb Komi folklooriansambel Sipertas.

Tagula raamatukogus

kl 16 muinasjututund lastele.

Lüllemäe kultuurimajas

kl 16 koolituslaat ja õpitoad, kontsert «Helisevad puud».

Linte küla­keskuses

kl 18 kohtumine kirjanik Olavi Ruitlasega.

Võru kultuuri­majas Kannel

kl 18 Võru kunstikooli vilistlaste näituse avamine.

Värska kultuurikeskuses

kl 18 gümnaasiumi moe-show.

Tõrva kinomajas

kl 19 Argo Aadli monoetendus «Hullumeelse päevik».

Antsla kultuurikeskuses

kl 19 püstijalaetendus «Oma jope».

Hargla maakultuurimajas

kl 20 tantsuõhtu ansambliga Kruiis.

Viluste põhikooli aulas

kl 20 Alle-Saija teatristuudio etendus «... ja õunapuud õitsevad».

Misso rahvamajas

kl 20 tantsuõhtu.

Rõuge rahvamajas

kl 20 Krabi külateatri etendus «Piimäpukijutu», tantsuõhtu.

Saverna külakeskuses

kl 21 sügispidu ansambliga Eesti Gun ja Liisa.

Põlva kultuurikeskuses

kl 21 esinevad bändid Lasso ja MordaBoi.

Tagasi üles