Esmaspäeval on oodata sademeid ja jäiteohtu

FOTO: Tomi Saluveer / Lõuna-Eesti Postimees

Ilmateenistuse teatel on esmaspäeval oodata nullilähedasi õhutemperatuure, puhanguti tugevat tuult ja jäiteohtu.

Ööl vastu esmaspäeva on pilves ilm. Sajab lund ja lörtsi ning kohati tuiskab. Puhub lõuna- ja kagutuul 4-10, rannikul puhanguti 13 m/s. Hommikul pöördub tuul saartel loodesse ja tugevneb. Õhutemperatuur on -3 kuni +1 kraadi. Valitseb jäiteoht.

Peipsi järvel puhub lõuna- ja kagutuul 5-10 m/s. Sajab lund ja nähtavus on mõõdukas või halb. Õhutemperatuur on 0 kuni -2 kraadi.

Esmaspäeva päeval on pilves selgimistega ilm. Mitmel pool sajab lund ja lörtsi, pärastlõunal sajuhood hõrenevad. Tuul pöördub lääne poolt alates läände ja loodesse kiirusega 4-10, saartel ja rannikul 9-15, puhanguti kuni 20 m/s. Õhutemperatuur on -2 kuni +1 kraadi. Jätkuvalt valitseb jäiteoht.

Peipsi järvel pöördub tuul läände kiirusega 5-10 m/s. Sajab lund ja lörtsi ning nähtavus on mõõdukas või halb. Õhutemperatuur on -1 kuni +1 kraadi.

Nädala keskpaik toob taas tormini küündivaid tuulepuhanguid, jäidet ja tuisku.

Ilmateenistuse teatel on teisipäeva öösel pilves selgimistega ilm. Mitmel pool sajab lund ja kohati tuiskab. Puhub loodetuul 5-11, saartel ja rannikul puhanguti 15-18 m/s. Hommikuks tuul nõrgeneb. Külma on 5-10, kohati -12, saartel 1-4 kraadi. Teisipäeva päeval on samuti pilves selgimistega ilm. Mitmel pool sajab lund ja võib tuisata. Puhub läänekaaretuul 3-9, saartel puhanguti kuni 15 m/s. Külma on 1-7 kraadi.

Kolmapäeva öösel on pilves selgimistega ilm ja kohati sajab kerget lund. Puhub lääne- ja loodetuul 4-10, hommikul põhjarannikul puhanguti kuni 15 m/s. Külma on 5-10, kohati -12, saartel 1-4 kraadi. Kolmapäeva päeval on pilves selgimistega ilm ja kohati sajab kerget lund. Puhub lääne- ja loodetuul 4-10, põhjarannikul puhanguti kuni 15 m/s. Külma on 1-6 kraadi.

Neljapäeva öösel pilvisus tiheneb. Pärast keskööd levib lääne poolt alates lume- ja lörtsisadu itta, Lääne-Eestis sajab ka vihma. Kohati tuiskab ja valitseb jäiteoht. Tuul pöördub lõunasse ja edelasse ning tugevneb 5-12, puhanguti 15, saartel ja rannikul 12-17, puhanguti 23 m/s. Külma on öö hakul 5-10 kraadi, kuid hommikuks tõuseb õhutemperatuur -2 kuni +3 kraadini.

Neljapäeva päeval on pilves selgimistega ilm. Mitmel pool sajab lund, lörtsi ja vihma. Õhtul läheb sadu üle lumeks ja kohati tuiskab. Puhub edela- ja läänetuul 5-12, puhanguti 15, saartel ja rannikul 12-17, puhanguti 23 m/s. Õhtul pöördub loodesse ja nõrgeneb veidi. Õhutemperatuur on 0 kuni +4 kraadi, kuid õhtul läheb taas külmemaks.

Tagasi üles