Galerii: järjekordne majapõleng Valgas

Eile kell 23.27 teatati häirekeskusele tulekahjust hoones Valgas Mäe tänaval.

«Elumaja välissein põles mingil põhjusel umbes kolme ruutmeetri ulatuses,» ütles Lõuna päästekeskuse valvepressiesindaja täna.

Tema sõnul majas inimesi ei olnud. «Majas püsivalt ei elata, aknad on kinni löödud ning majas elektrit ei ole,» kinnitas ta.

Päästjad kustutasid põlengu ning sündmuskohale kutsuti politsei. Ühendust saadi hoone omanikuga, kes käis öösel ka maja juures. Mis põlengu põhjustas, selgitab uurimine.

Tegu on järjekordse majapõlenguga piirilinnas. Alles 22. märtsil kell 1.47 said päästjad väljakutse Valgas Uuele tänavale. Päästjate saabudes põles lausleegiga mahajäetud puidust elumaja suurusega 13x5 m.

Põlevas hoones kedagi tulekahju hetkel ei olnud ning tulekahju põhjuste väljaselgitamisega tegelevad Lõuna päästekeskuse menetlejad.

Tulekahjus hävis hoone katus ning kahjustada sai pool maja ning vahelaed. Tulekahju likvideeriti kell 4.17. Aga juba kell 6.41 said päästjad uue väljakutse samale aadressile, sest öösel põlenud hoonest oli taas hakanud tõusma suitsu ning päästjaid vajati kohale selle kustutamisele.

Tagasi üles